Aura Sync ile bütün ARGB'ler kontrol edilebilir mi?

Blaxk001

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
MSI Vampiric 100R kasamda fanla ön paneli tek kablo olarak anakarta bağlıyorum.
İleride ARGB'li işlemci soğutucu ve RAM kiti almayı düşünüyorum bunların hepsini güç kaybı yaşamadan hangi ürünle Aura Sync'la bu bütün ARGB'leri kontrol edebilirim?
Bu işimi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aura Sync ile bütün parçaları kontrol edebilmeniz için alacağınız ve aldığınız tüm parçaların Aura Sync ile uyumlu olması lazım.
Parçalarınız uyumlu değilse adaptör ile parçaları uyumlu hale getiremezsiniz.

Aura Sync ile bütün parçaları kontrol edebilmeniz için alacağınız ve aldığınız tüm parçaların Aura Sync ile uyumlu olması lazım.
Parçalarınız uyumlu değilse adaptör ile parçaları uyumlu hale getiremezsiniz.
bu attığım linktekiyle hepsini eşzamanlı yada ayrı ayrı kontrol edebilirmiyim diye soruyordum
alıcağım ram soğutucusunda yazıyor ama bu Aerocool Cylon 4F te yazmıyor sitesinede giremiyorum

bu attığım linktekiyle hepsini eşzamanlı yada ayrı ayrı kontrol edebilirmiyim diye soruyordum
alıcağım ram soğutucusunda yazıyor ama bu Aerocool Cylon 4F te yazmıyor sitesinede giremiyorum
Soğutucu Aura Sync ile uyumlu.
Fakat kasanız uyumlu değil sanırım sitesinde bahsedilmemiş. Eğer uyumlu değilse adaptör ile uyumlu hale getiremezsiniz diye biliyorum. Fakat attığınız ürünün detaylarını bulamadığım için kesim bir şey söyleyemiyorum.
Adaptör ile tek bir slota bağlayacağınız için ayrı ayrı kontrol etmr şansınızda olmaz.

Soğutucu Aura Sync ile uyumlu.
Fakat kasanız uyumlu değil sanırım sitesinde bahsedilmemiş. Eğer uyumlu değilse adaptör ile uyumlu hale getiremezsiniz diye biliyorum. Fakat attığınız ürünün detaylarını bulamadığım için kesim bir şey söyleyemiyorum.
Adaptör ile tek bir slota bağlayacağınız için ayrı ayrı kontrol etmr şansınızda olmaz.

Kasamdaki 1 fan ve ön paneli Aura Sync'le kontrol edebiliyorum ama bana daha fazla slot gerekiyor bu Hub ile cihazlarımı ayrı ayrı kontrol edebilir miyim?

Kasamdaki 1 fan ve ön paneli Aura Sync'le kontrol edebiliyorum ama bana daha fazla slot gerekiyor bu Hub ile cihazlarımı ayrı ayrı kontrol edebilir miyim?
Net bir şey söyleyemem ilk defa görüyorum bunu. Bazi kontrolcülerle ayrı ayrı kontrol edebiliyorunuz bazılarıyla edemiyorsunuz. Ürünün sayfasını bulamadığım için bit şey söyleyemiyorum. Ama muhtemelen hepsi senkronize bir şekilde çalışır tek tek ayarlayamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı