Aura Sync'da PC kasa fanları görünmüyor

Wonyoung

Picopat
Merhabalar. Kasam thermalthake V200 TG RGB Edition. Anakartım ASUS B450M-A Aura Sync uyumludur.

Aura Sync uygulamasında RAM'lar ve anakart görünüyor, fakat kasadaki ön fanlar görünmüyor. RGB header denen 4 pinli yer takılı. Tamam işareti 12V kısmında. Diğer türlü de denedim olmadı.
Nasıl görünmesini sağlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Kasam thermalthake V200 TG RGB Edition. Anakartım ASUS B450M-A Aura Sync uyumludur.

Aura Sync uygulamasında RAM'lar ve anakart görünüyor, fakat kasadaki ön fanlar görünmüyor. RGB header denen 4 pinli yer takılı. Tamam işareti 12V kısmında. Diğer türlü de denedim olmadı.
Nasıl görünmesini sağlayabilirim?

Görmesine gerek yok ki. Eğer fanlar Aura Sync destekliyse kontrolcüsünde Aura Sync tuşu olacak onu aktif edeceksin o zaman çalışacaktır.

Kontrolcüsü derken kasanın arkasında olan mı? Websitesinde var diyor. Olması lazım, arkada tuş gördüğümü hatırlamıyorum.

Kasanın o fanları varya onun küçük bir kutusu var kontrolcü işte orada Aura Sync diye mod var ise kasanın fanı destekliyordur. Ama yok ise ekstra Aura Sync destekli fan almalısınız. Üzgünüm.

Kasanın o fanları varya onun küçük bir kutusu var kontrolcü işte orada Aura Sync diye mod var ise kasanın fanı destekliyordur. Ama yok ise ekstra Aura Sync destekli fan almalısınız. Üzgünüm.
şimdi dediğiniz gibi baktım. tuş falan yok otomatik açıkmış. RGB tuşuna 3sn basılı tutunca otomatik sekronize oluyormuş diğer parçalarla. Ayrıca ayarlama yokmuş uygulamadan. Teşekkürler sorunum çözüldü.

Geri
Yukarı