Aurora Store güvenli bir hizmet mi?

learnage

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, tüm forum kullanıcılarına sağlıklı günler dilerim.
Huawei marka bir telefon kullanıyorum.
Resmi mağazası çok yetersiz.
Aurora Store sayesinde bunu çözebiliyorum. İhtiyacım olan uygulamalar orada var.
Ne yazık ki kullanmak zorundayım.
Huawei kendi sitesinde açık kaynak kodlu olduğunu, güvenli bir hizmet olduğunu söylese de resmi mağazası dahil arama yaparken APK yayınlayan sitelerde bulunan sonuçları gösteriyor.
Ben de bilgili dostlara sormak istedim.
Teşekkürler.

-Samet

Kendi sitesinden indirdiğiniz sürece sorun yok. Google Play Store'da bulunan tüm uygulamalar var kendisinde. Tabii ki telefonunuzun desteklediği tüm uygulamalar.

Açıkçası AppGallery de güvenli değil bence. Google'ın arkadan gizlice reklam oynatması sebebiyle kaldırdığı uygulama "Snaptube" ve dahası AppGallery'de boy gösteriyor. Belki her iki marka da çinli olduğu içindir. Ben Apkpure'den indiriyordum zamanında ama çok şükür o lanet markadan kurtuldum.

Merhaba, tüm forum kullanıcılarına sağlıklı günler dilerim.
Huawei marka bir telefon kullanıyorum.
Resmi mağazası çok yetersiz.
Aurora Store sayesinde bunu çözebiliyorum. İhtiyacım olan uygulamalar orada var.
Ne yazık ki kullanmak zorundayım.
Huawei kendi sitesinde açık kaynak kodlu olduğunu, güvenli bir hizmet olduğunu söylese de resmi mağazası dahil arama yaparken APK yayınlayan sitelerde bulunan sonuçları gösteriyor.
Ben de bilgili dostlara sormak istedim.
Teşekkürler.

-Samet

Güvenli çünkü direk Google Play'dan alıyor.

Arkadaşlar siz "Google Play'in veritabanından verileri çekiyor" diyorsunuz konu sahibi "apk sitelerinden verileri çekiyor" diyor hangisi doğru?

Yeni konular

Geri
Yukarı