Authy Backup şifremi unuttum

karul

Decapat
Eski telefonum bozuldu. Yeni telefonumdan Authy hesabıma giriş yaptım fakat Authy kullandığım sitelerde giriş yapmak için gereken koda erişemiyorum. Backup şifresi istiyor. Hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım? Nasıl kurtarabilirim? Önemli 1-2 tane hesabım bağlı.

Eski telefonum bozuldu. Yeni telefonumdan Authy hesabıma giriş yaptım fakat Authy kullandığım sitelerde giriş yapmak için gereken koda erişemiyorum. Backup şifresi istiyor. Hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım? Nasıl kurtarabilirim? Önemli 1-2 tane hesabım bağlı.

Kurtaramazsın, bitti gitti destek yardımcı olamaz. Bende unuttum fakat 3 yılın ardından hatırladım.

Sen hariç hiç kimse erişemez ona yani kurtarman imkansız (imkansız değil hiç yapamazsın)

Hocam sormayın bende YT kanalımın bulunduğu Google Hesabımın şifresini unuttum değiştirmeye çalışınca GSM numarama gelen kodu giriyorum. Fakat giriş yapmak istediğim eposta adresimede kod gönderiyor. Eposta adresimin kendisine koda erişim sağlayamadığım içinde başka bir cihazdan falan. Aldım başıma ihaleyi uzun lafın kısası anlaşılacağı üzere telefon sıfırlandıktan sonra oturumum açık kaldığı için sıfırlanan cihazda o cihaza kodu gönderiyor eposta adresi o malum cihazda oturumu açık olduğu için. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı