Autocad mavi ekran hatası

Casperzero

Hectopat
Daha fazla  
@claus Autocad programını kullanıyorum. Bu hata yüzünden çizimlerim yarım kalıyor ve bu hata daha çok Autocad programına girip çıkınca oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
minidrump.rar
Şu an proje ödevlerim var ve sürekli bu hata çıkıyor. Normal kullanımda bir sorun olmuyor ama Autocad'ı açıyorum ve bir süre kullandıktan sonra başka bir pencere açtıktan sonra tekrar Autocad'e geçince ekran donuyor ve 1-2 dakika sonra kapanıyor, ardından mavi ekran çıkıyor.

@claus söylediğiniz şeyleri yaptım ancak yine aynı hatayı aldım. Ayarlardan sıfırlamak istedim sıfırlarken bir iki defa hata verdi az önce yine denemek istedim sıfırlamayı. Anca bilgisyar kapandı siyah ekran çıktı. Ne yapacağım. Reboot and select proper boot device... gibi bişeyler yazıyor

@claus Autocad programını kullanıyorum. Bu hata yüzünden çizimlerim yarım kalıyor ve bu hata daha çok Autocad programına girip çıkınca oluyor.

2 senedir aynı hatayı alıyorum hiç bir şekilde düzelmiyor ama genelde güncelleme geldiğinde ve güncelleme yapılmadığında meydana geliyor. Yeni Windows güncellemesi geldi güncelleştir belki düzelir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı