Autoit ile oyun icin mouse hareketlerini kaydeden bir script yaptirmak istiyorum yardimci olur musunuz?
Hmm. Çevremde oyun botu yapan tanıdığım yok maalesef. Mouse hareketlerini bu yöntemle kaydedebilirsiniz ama sürekli aynı şekilde akış olmayacağı için sizin işinize yaramaz büyük ihtimalle. Ben de oyun pek oynamadığımdan, oyun otomasyonu konusunda tecrübem yok maalesef hocam.

Anladim hocam. Peki bu yontemin guncel halini kisaca paylasir misiniz? Bundan faydalanmaya calisayim ne kadar isime yararsa artik.

@Rodman
Yöntem birebir aynıdır hocam. Tek farklılık yeni sürümde AU3Record bulunmuyorsa ilk sayfada başlarda yer alan mesajımda belirttiğim gibi edinebilirsiniz.

Autoit ile oyun için mouse hareketlerini kaydeden bir script yaptirmak istiyorum yardimci olur musunuz?

Bunu macro recorder ile yapabilirsin. Belirlediğin bir şeyi döngüler halinde tekrarlayan basit bir bot oluşturabilirsin.

Macro Recorder'lar oyun icerisindeki mouse hareketlerini kaydetmiyor. Bana oyun icerisindeki mouse hareketini kaydetmesi lazim.

Macro Recorder'lar oyun icerisindeki mouse hareketlerini kaydetmiyor. Bana oyun icerisindeki mouse hareketini kaydetmesi lazim.

Kaydediyor. Ben zamanında çok kez kullandım oyunda. Bayağı kapsamlı program her işlem sonrasına delay bile atayabiliyorsunuz. Fotoğraf eşleşmesi üzerinden tıklama dahi yaptırabiliyorsunuz. Çok çeşitli ve kapsamlı ayarları var. Kurcalamak lazım.

@Rodman
Yöntem birebir aynıdır hocam. Tek farklılık yeni sürümde AU3Record bulunmuyorsa ilk sayfada başlarda yer alan mesajımda belirttiğim gibi edinebilirsiniz.
Merhaba kardeşim beni dcden ekleyebilir misin bazı soracak suallerim var [Kerem]#5385
lütfen çok ihtiyacım var bakar mısın şu rezilliğe Kayıt denemesi macro recorder ile olmadı. [Kerem]#5385

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…