Çözüldü Avast antivirüs programı sizce virüs müdür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirc.2

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sürekli Avast antivirüs programından garip garip uyarılar geliyor. Mesela güvenli değilsiniz, izleniyorsunuz gibi sürekli uyarılar geliyor. Avast premium aldırmaya yönelik gibi, alakasız uyarılar, yalan diye düşünüyorum. Kaspersky önermeyin, Free diye seçenek yok.

Ekleme: Bir de disk %100 oluyor Avast'ı indirdigimden beri.

Son düzenleme:
Çözüm
Avast bir virüs değildir. Sistemi ne kadar çok yorduğu, verdiği tepkimeler vesaire tartışılır fakat bu da bir av programı sonuçta.
Şuna bir bakabilirsin

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230817-194323_Gallery.jpg
    Screenshot_20230817-194323_Gallery.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 33
10 sene civarı Avira Antivirüs Free kullandım. Çok memnundum. Sonra özelliklerini artırdılar, driver güncelleme vs. Ben basiti severim. Kendi işini yapmalı. Kaldırdım ve uzun süredir kullanmıyorum. Son hali nasıl bilmiyorum ama Avira Antivirüs öneririm.

Avast normalde gerçekten virüs programı fakat gelen reklamlar taklit olabilir yani virüs olabilir, tıklamayın. Ben mcaffee ve kuzenim kaspersky kullanıyor bunlara bakabilirsiniz fiyatları da çok değildi sanırım

Şuna bir bakabilirsin
Ne? Avast bir scareware mi? Sen ne attığını bilmiyorsun belli ki. Scareware denen virüs; örneğin en çok annelerimizi korkutan, internette "güvenli değilsin, şunu yükle, bunu yap" gibi düzmeceler saydıran sitelerdir.

Kaspersky arayüzü böyle değil mi hocam bir yanlışlık yok bir de abonelik etkin diyor bu ücretsiz diye mi?
Sanırım kurarken birkaç günlük deneme sürümünü seçtin, öyle mi?

Birkaç gün standart yayımını denemiş olursun, ondan sonra free yayımına geri döner.

Son düzenleme:
Kaspersky arayüzü böyle değil mi hocam bir yanlışlık yok bir de abonelik etkin diyor bu ücretsiz diye mi?
Evet yeni sürümde bu şekilde oldu. Deneme sürümünden sonra ücretsiz devam edebiliyorsunuz ama en dolu paketi 1 cihaz 1 yıl 170 TL. Bence bu şartlarda bedava.

Arkadaşlar merhaba, sürekli Avast antivirüs programından garip garip uyarılar geliyor. Mesela güvenli değilsiniz, izleniyorsunuz gibi sürekli uyarılar geliyor. Avast premium aldırmaya yönelik gibi, alakasız uyarılar, yalan diye düşünüyorum. Kaspersky önermeyin, Free diye seçenek yok.

Ekleme: Bir de disk %100 oluyor Avast'ı indirdigimden beri.
Avast virüs de değil antivirüs de değil ne olduğu hala bilinmiyor.

Geri
Yukarı