Avast, Gmail Hesabına Girmeye Çalıştı

Kayzersuza

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Dün gece utorrent programını bilgisayarıma kurarken ek yüklemeleri iptal ettim. Ancak ya fark etmedim ya iptal etmeme rağmen Avast Virüs Programını kurmuş. Ve kurulumdan 30 saniye sonra cep telefonuma G-mail girişi için şifre geldi. Ben giriş denemesi yapmamama rağmen bu şifrenin gelmesi ciddi endişe oluşturdu.

Avast virüs programı gmail hesabıma erişmeyi denemiş olabilir mi? Bu yasal mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ip adresi gozukmesi gerek, bir kontrol etmeni oneririm. Gmail'ine girdiginde yazar buyuk ihtimal. Outlook'da gorunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsana desteği bu yüzden vermiyoruz. Virüs programıyla bilgisayarınızı taratın. Eset, kaspersky.

Güldürdünüz hepiniz hocam. Avast! neden senin hesabına girmeyi denesin? Ama Gmail hesabınızı birinin denediği gerçek. Sisteminizde ya bir zararlı bulunuyor ya da giriş bilgilerinize sahip birileri var.

Bilgisayarda virüs var büyük ihtimal şans eseri de yüklemeye denk gelmiş galiba O bilgisayarda girdiğiniz sifreleri değiştirin temiz bir format atın bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…