Pek bir şeye benzetemedim. Yıllar önce forumda kız kardeşlerime küfreden elemanı gerçekte yakaladıktan sonra çenesi böyle olmuştu. Ona birazcık benzettim.
Eleman hak etmiştir de yönetim ekibinden olanların IP adresi görmesi bazen korkutuyor.

Eleman hak etmiştir de yönetim ekibinden olanların IP adresi görmesi bazen korkutuyor.
IP adresi sorun değil, bir şekilde bölgenin istihbaratını bile alsa da mahkeme talebi olmadan ISS'e ulaşıp adres bilgilerini alamaz kimse. Onu yapan eleman bende birçok açık verdi, onun ilgi alanlarından birini yakaladım ve başka platformda bir süre kendime güvendirdim. Sonunda görüşme ayarladım, gerisini o eleman buraya gelse de anlatsa keşke. :D

Tepem attığı zaman ciddi anlamda hedefe ulaşmak için çabalıyorum, sizlerin de önceden çok aktif olmadığım dönemlerimde beni tanımadığı zaman yaptığım gibi. :D (Forum dışı grup olayı...)

Son düzenleme:
IP adresi sorun değil, bir şekilde bölgenin istihbaratını bile alsa da mahkeme talebi olmadan ISS'e ulaşıp adres bilgilerini alamaz kimse.
İşin dalgasındayım yoksa beni sevmeyen moderatör tarafından evime yemek sipariş edilse hoş olmazdı 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı