Avea intouch 4 Recovery yükledikten sonra Recovery'de bootlama Sorunu

Açmadan yap, Bootloader kilidini açman gerekli ki Custom Recovery kurduğun için açıktır zaten (belki hiç yoktur).
Android'de Fastboot ile Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? | Android Makale | Root Yapma, Rom, Cwm ve Teknik Destek Normalde yeni Android cihazlarda Bootloader kilidini açma yolu farklı ama İntouch 4 yeni bir cihaz olmadığından olacaktır (GM 4G'de oluyordu).
Dostum Araştırdım Sadece Android 5.0 Romları yükleyebiliyoruz
Açmadan yap, Bootloader kilidini açman gerekli ki Custom Recovery kurduğun için açıktır zaten (belki hiç yoktur).
Android'de Fastboot ile Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? | Android Makale | Root Yapma, Rom, Cwm ve Teknik Destek Normalde yeni Android cihazlarda Bootloader kilidini açma yolu farklı ama İntouch 4 yeni bir cihaz olmadığından olacaktır (GM 4G'de oluyordu).
Iyi haberlerim var. 5.0 Için stock recovery buldum. Philzden flashlayabiliyoruz. ama sorun şu. Ya telefonu pert edersem? Stock recoveryden sd card güncellemesiylen stock recovery yükleyebilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı