Avenged Sevenfold hacklendi mi?

EVANESCENCE

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Sabahtan akşama kadar Metal ve rock dinlemek
Arkadaşlar Avenged Sevenfold grubunu bilenler bilir. E zaten bu gruba ilgim olduğunu adımdan da anlarsınız. Avenged Sevenfold bugün yeni bir videonun ilk gösterimini yapacaktı YouTube üzerinde. Geri sayım başlamıştı, heyecanla bekliyordum. Yeni şarkı çıkacak diye beklerken, yayın başlayınca bir barbie videosu çıktı karşıma. Oyuncak barbie ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O sırada chat zaten çıldırıyor neler oluyor falan diye. Yani hiçbir şey anlamadım. Twitter, Instagram ve Facebook hesaplarından da aynı videoyu paylaşmışlar. Avenged Sevenfold bizi trollemeye mi çalışıyor yoksa hacklendi mi acaba 🤔?

Arkadaşlar Avenged Sevenfold grubunu bilenler bilir. E zaten bu gruba ilgim olduğunu adımdan da anlarsınız. Avenged Sevenfold bugün yeni bir videonun ilk gösterimini yapacaktı YouTube üzerinde. Geri sayım başlamıştı, heyecanla bekliyordum. Yeni şarkı çıkacak diye beklerken, yayın başlayınca bir barbie videosu çıktı karşıma. Oyuncak barbie ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O sırada chat zaten çıldırıyor neler oluyor falan diye. Yani hiçbir şey anlamadım. Twitter, Instagram ve Facebook hesaplarından da aynı videoyu paylaşmışlar. Avenged Sevenfold bizi trollemeye mi çalışıyor yoksa hacklendi mi acaba 🤔?
Bence trollemeye çalışıyorlardır hackleneceğini zannetmiyorum.

Gece kabusumuz hazır. Teşekkürler.
Hail to the Barbie :D

Troll gibi. Sadece bir platform olsa hacklenme olasılığı olabilir ama tüm hesaplarından aynı şeyi paylaştılarsa kasıtlıdır bence.
Evet haklısınız, bakalım artık. Çıkar kısa zamanda kokusu.

Bu sefer lise başlığı altında böyle garip bir şey yayınladılar...

Son düzenleme:
Hail to the Barbie :D

Evet haklısınız, bakalım artık. Çıkar kısa zamanda kokusu.

Bu sefer lise başlığı altında böyle garip bir şey yayınladılar...
Ben bir subliminal mesajı bir kez yerim😎

Yeni konular

Geri
Yukarı