Avengers: Age of Ultron (Spoiler İçerir)

Filmin en büyük ve bana kalırsa tek kusuru, gereksiz yerde gereksiz espriler, komiklikler, şakalar yapılması oldu.

Hulkbuster vs Hulk dövüşünün ardından, Hulk yaratılan enkaza bakıp tam duygusal bir moda girmişken Hulkbuster'dan birden yumruk yemesinin komik mi olması gerekiyordu? Şahsen gülmek yerine içimden okkalı bir küfür salladım içine ettiniz güzelim sahnenin diye.

Bu sorun genel olarak çoğu Marvel filminde var. MCU'nun en "ciddi" işi The Winter Soldier, bana kalırsa serinin en muhteşem filmiydi. Aksiyon, hikaye, espriler tam kararındaydı. Age of Ultron bu konuda fazla cıvıdı.

Vision mükemmel olmuş. İnsansı detayları süper olmuş. Bu da Visionın Robert Downey Jr. ı gibi olmuş. Üzerine kim gelse bu kadar güzel oynayamaz bence. Bazı sahneler çok berbattı. Orada şehir havada, Ultron dünyayı uçuracak, Hawkeye evden bahsediyor. O duvarı sökerim yerleri döşerim falan. Ayriyetten filimde daha şimdiden civil war vardı. Tony stark berbattı bu filmde. Ukala rolünü oynamadı. Bıkmış gibiydi. Kendi tarafını şimdiden belirtti.

Bu dediğiniz versiyon nedir? ne zaman çıkar?

O değil'de hakikaten Hulk'u sizce'de biraz küçümsediler'mi acaba. Özellikle'de Hulkbuster'le dövüşürlerken falan.

Bir ara Superman ile Hulk'u karşılaştırıyorlardı. Hulk gerçekten çok güçlü biraz ezmişer bencede adam 150 milyar tonluk dağı kaldırmış adam. Bu arada Superman çok daha güçlü oda 200 Kentrilyon kaldırıyor tek eliyle.

Amaç ağırlık kaldırmak değil zaten. Hulk'la ne kadar uğraşılırsa okadar güçlenir. Ayrıca 2 dünya boyutunda meteoru tek eliyle patlattığınıda unutmayalım

Ağırlık kaldırmak zaten gücünü gösteriyor Hulk dağı kaldırıyorken Superman kentrilyonlar kaldırıyor. Hulk'un gücü Superman'ın gücüne eşit değil. Superman'a fiziksel hasar veremez Hulk. Superman'ın büyüye karşı zaafı var, kriptonit taşına karşı bağışıklık kazanıyordu.

Konu Age of Ultron filmi. Ayrıca Hulk, Hulkbuster'le dövüşürken en azından Hulkbusterin zırhını fena parçalayıp öyle yenilmesi gerekiyor'du. Tek yaptığı Hulkbuster'in Zırh'ının bir kolunu koparmak. Bi'de şunu belirteyim'ki ben film'i tam izlemedim. Sadece Hulbuster'le falan dövüşünü izledim. Ve orada Hulk'un gözlerinin kırmızı olduğunu fark ettim. Ya da bana öyle geldi. Eğer öyleyse o an hasta falan olabilir. Bu yüzden'de yenilmiş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…