Avengers izleme sırası

abdullahylmz

Decapat
Daha fazla  
Şimdi ben avengers a başlamak istiyorum ama filimler haricinde bir ton dizi var (deredevil, agents of Shield, jessica jones, agent carter, punisher,) ama maalesef Netflix'im yok ama bunları da hikayeye katkıda bulunacak ise izlemek isterim zaten A.O.S(Agents of Shield) izliyeceğim o kesin ama diğerleri kafamı çok kurcalıyor ve bu dizilerin de filimler arası izleme sırası var bir ton gördüm internette çok fazla sıra var ama aralarda bu Netflix dizileri de sıkıştırılmış aralara bunları izlemezsem hikayede bir şey kaçırır mıyım? Yani her site garip garip sıralamış aslinda kafamda az çok yerlerı oturdu ama bu diziler beni bitirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wandavision ve loki isteğe bağlı olarak winter soldier and falcon.
İzleyebilirsin dizi olarak. (Loki ve WandaVision hikaye konusunda önemli.)
Film olarak ise benim naçizane görüşüm.
Çıkış yıllarına göre izlemen.

Marvel'ın bu seneden itibaren yayınladığı diziler haricindekiler evrene pek katkıda bulunmuyor. En azından şu an için öyle.

Filmleri ve yeni dizileri çıkış sırasına göre izleyin.

Bizzat kendi yaptığım ve güncel bir liste. Evrene gerçekten hakim olmak istersen makalede yazılanların hepsini izleyebilirsin veya sadece filmleri ve disney+ daki dizileri izleyebilirsin sana kalmış.

Fakat dediğim gibi sıkı bir MCU takipçisi olarak bizzat kendi paylaştığım makaleyi öneriyorum sana.

Marvel Sinematik Evreni (MCU) Kronolojik Sıralama

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

1629276063937.png

Attığın "Sinema Hanedanı" sitesi zararlı hocam.

@Aydın Bekoğlu Marvel Filmleri İzleme Sırası - Sinema Hanedanı - Google Chrome 18.08.2021 12_25_16.pngMarvel Filmleri İzleme Sırası - Sinema Hanedanı — Mozilla Firefox 18.08.2021 12_24_52.pngMarvel Filmleri İzleme Sırası - Sinema Hanedanı - Google Chrome 18.08.2021 12_16_45.png

Sizden sonra tekrardan 2 tane tarayıcı üzerinden girdim fakat sorun ile karşılaşmadım.

(Bitdefender kullanıyorum)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı