Avira orijinal lisans sorunu

7heaven

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce Avira'nın kendi sitesinden (1 yılık) Avira 2013 Premium key aldım. Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra aktivasyon kodum e-posta adresime geldi. Buraya kadar sorun yok fakat aktivasyon kodunu her girdiğimde Avira bana bu kodun daha önce kullanılmış olduğunu söylüyor ama dediğim gibi ben bu keyi Avira'nın kendi resmi sitesinden satın aldım, böyle bir şey nasıl olabilir ve ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu benim de aklıma geldi ama Avira'nın sitesinde destek bölümüne girdiğimde benden e-posta adresimi istiyor fakat adresi doğru olarak yazmama rağmen e-posta adresiniz yanlış diyor. Nasıl bir mantıktır anlamadım e-posta adresimi yanlış yazmış olsam aktivasyon kodu benim mail'e gelmezdi. Telefon desteği ise sadece Almanya'nın numarası var. Sorunumu ancak mail yoluyla iletebildim. Avira ürün olarak iyi ama destek konusunda çok zayıf malesef :(

[email protected] , [email protected] , [email protected] , [email protected]

0 216 422 43 44

Bu adresler ve telefondan iletişime geçebilirsin. Daha önceden kurduysan ve kullandıysan tekrardan kullanmak istediğinde bu tür sorunlar olmaktadır. Lisans olarak değilde key dosyası olarak lisansı girmek daha mantıklıdır. Bu adreslerden iletişime geçtiğinizde zaten gerekli bilgiyi verirler.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar, verdiğiniz numarayı arayarak Avira yetkilileri gerekli yönlendirmeyi yaptılar ve sorunu çözeceklerini söylediler.

Güncelleme: Az önce Avira'dan bir mail geldi, yeni bir ürün anahtarı göndermişler denedim ve çalıştı. Şu anda 1 yıllık Avira Premium 2013 sürümüne sahibim, tekrar teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı