Avira virüslü dosyaya izin verme

SerdarAlp

Hectopat
Daha fazla  
Antivirüs programı olarak Avira kullanıyorum bugün Transistör indirdim oyunu kurdum ama Avira crack dosyasını virüs olarak algılayıp siliyor, nasıl dosyaya izin verebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs olan bir dosyayı neden kurmaya çalışıyorsun? Bilgilerin çalınıp, bilgisayarın korsan olsun mu istiyorsun?
Korsana karşıyız, satın alıp oyna.

Transistor on Steam

Crack dosyasını analiz ettin mi ? Neye göre zarar vermez diyorsun.

Günümüzde keylogger, RAT gibi zararlılar bulaşanların çoğu korsan oyunlardan kaynaklı. İçerisindeki crackin orijinalinde bu tür casus uygulamalar olmasa da piyasaya kullanıcılara sunan kişi veya kişiler içerisinde kendi server dosyalarını enjekte etmekteler. Nasıl olsa cracktir düşüncesine sahip olan bu kullanıcılar da antivirüs yazılımından hariç tutulanlara eklemekte ve böylece uzun zaman o sistemi botnet ağı da dahil olmak üzere güzelce sömürmekteler.

Siz halen devam edin cracke.

Riskli şeylerle uğraşmayın. Crack konusunda her zaman haklı olmak çok zordur. Legal kullanım politikası izleyin.

Tüm güvenlik yazılımlarında beyaz liste vardır. İstisna listesi. Bu listeyi kullanarak çözebilirsiniz.

Fakat. Korsan yazılım kullanmayın hiçbir zaman. Yararınıza olur.

Antivirüs programı olarak Avira kullanıyorum bugün transistör indirdim oyunu kurdum ama Avira crack dosyasını virüs olarak algılayıp siliyor, nasıl dosyaya izin verebilirim?

VirusTotal indirdiğinizde bu siteden kontrol edin ufak ondan sonra yapın ama genede korsana karşıyız Windows'un korsana dönebilir hatta yeni PC bile gerektirebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı