Axen 49'' 4K UHD TV alınır mı?

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Televizyon arıyoruz salon için. Ne kadar büyük olursa o kadar iyi olacak. Çünkü baya bir büyük yaşam ünitesi aldık salona. Geniş diye. En az 49'' olması gerek televizyonun ve bütçemiz maalesef 2500 TL. Vatan'da bir televizyon gördük 2100 TL 6 ay peşin fiyatına taksit imkanı, Vatan garantisi falan. Televizyonu aşağı da atacağım sizce alınır mı? Babam markaya pek güvenmiyor ilk kez duyduğu için ama ben şans verelim diyorum. Sonuçta bu özellikte bir LG, Samsung TV en az 3500-4000 TL. Almışken de uydu alıcısı içinde olsun smart olsun istiyor babam. Panel konusunda LG en iyileri diye biliyorum televizyonda. Bunun paneli nasıldır sizce?
https://www.vatanbilgisayar.com/axen-49-124-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici-35684.html

Vestel bir televizyonumuz var. Zamanın da 4000 lira gibi fahiş ( o zaman için ) bir fiyata almıştık. Arkadaşımın evinde LG 1500-2000 liralık bir televizyon vardı. (Aynı zamanlar da alındı.) Ben internete girmeye çalışıp can çekişirken, o neredeyse bilgisayar gibi geziyordu. Yani televizyon olarak kullanım da hepsi iyidir. Ama smart, internet vs vs girdiğin de durum değişiyor.

Tavsiyem Vestel 49UD8460. ben 2696 liraya almıştım 6 taksit. HDR ve Dolby desteği var. 49", 4k.

Hort yapmak istemiyorum ama konuda üst kısımda olduğu için yazayım dedim. Hep gittiğim kafe'de büyük bir tane Axen marka televizyon var ve gece gündüz açık haftada 5-6 gün görüyorum bir kaç yıldır kapalı olduğunu görmedim yani iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı