Axle GeForce GTX 750 Ti alınır mı?

Astaroth98

Decapat
Öncelikle hepinize merhabalar dostlar.

Bildiğiniz üzere dolar, Ethereum, pandemi gibi etkenler ekran kartı stoklarında kuraklık yaşatmaya ve biz oyuncuları üzmeye devam ediyor.
Bugün alacağın ekran kartının fiyatı yarın ikiye katlanıyor. Özelliklede Vatan, teknomart gibi Türkiye'deki büyük teknolojik market zincirlerinde.
Bu yüzden de insan ne yapacağını, neyi alacağını bir türlü anlayamıyor.

Yakın zamanda ekran kartımdaki pinlerden biri patladı. Bu yüzden de yeni bir ekran kartı almak istiyorum fakat bildiğiniz üzere dünyanın her bir köşesinde stoklar maalesef neredeyse tükendi. Dahada kötüsü monitörümde sadece VGA girişi olması ve VGA portlu ekran kartlarının üretiminin durdurulması.

Işte tamda bu yüzden bir GTX 750 Ti almak istiyorum ama stoklarda sadece Turbox ve axle gibi markalar var.
Turbox'un kötü bir marka olduğunu biliyorum, axle hakkındada Turbox kadar olmasa da pek iyi şeyler duyduğum söylenemez.

Para kısmı benim tarafımdan pek önemli değil, VGA portu olması ve beni 2-3 yıl götürebilmesi benim için yeterli.

Axle'ın GTX 750 Ti'ını almalı mıyım? MSI ve ASUS gibi markalara göre performansı kötü olur mu?

Ilginiz ve zamanınız için teşekkürler dostlar.

Turbox olmazsa alınır 4 GB modeli yani o zaman gideri olur.

Yanıtınız için teşekkür ederim. Peki sizce bu ekran kartının ömrü ne kadar uzun olur?
Monitörünüz VGA diye illa VGA girişli kart almak zorunda değilsiniz. Dönüştürücü alabilirsiniz.
Zamanınız için teşekkür ederim fakat çoğu dönüştürücünun fazla ısınıp bir veya iki hafta içinde bozulduğunu duymuştum.

Yanıtınız için teşekkür ederim. Peki sizce bu ekran kartının ömrü ne kadar uzun olur?

Zamanınız için teşekkür ederim fakat çoğu dönüştürücünun fazla ısınıp bir veya iki hafta içinde bozulduğunu duymuştum.

Kaliteli dönüştürücü alırsanız bozulmaz.

BENCE ALINIR Teknobiyotik 3000 TL sistemde o kullanılıyor bende MSI GT 1030 ile axle 750 Ti arasında gidip geliyorum Turbox olanları piyasada çok fazla var e haliyle bilinçli insanlar almadığı için fiyatları ucuzluyor ama Turbox almam ne olduğunu biliyorum

Geri
Yukarı