Axolotl Beslemek

Besleyen arkadaşların çoğu ısıyı 20 derece sabit olarak kullanıyordu ama dediğim gibi şart değil 14–22 arası ki bence 20'yi geçmemeli asla. Dediklerin doğru güzel vs duruyor ama hem axolotlların hareketini kısıtlamak istemiyorum hem de silis kum vardı öncesinde pisliği çok oluyor, dip çekimi yaparken rahat etmek istiyorum biraz da ondan kaldırdım. Hatta bitki vs de vardı ama onu da kaldırdım. Özet olarak dekordan çok rahatlık üzerine gittim yani. Belki sadece daha sonra çakıllar vs ile tek tük bir şeyler olabilir ama şu an olduğu gibi bırakacağım. Bende 3 axolotl var 1 tane daha greenwild arıyorum denk gelirse alıp o şekilde bırakacağım. Japon'ların için de üzüldüm dostum.😢Axolotl akvaryumu yapmayı düşünürsen ki düşünüyorsun alacaklarını bile belirlemişsin, çok bekleme çünkü canlıyı izlemesi ayrı keyifli beslemesi bile ayrı keyifli öneriyorum ☺️

Ayrıca benden resim istemiştin.Ben senin için küçük bir videomu bırakıyorum buraya. 🙂
Bakarken maşallah deyin. 😁🧿

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gayet güzel ve canlı gözüküyorlar sağolasın abi bende beta akvaryumu yaptım şöyle bırakayım

Dosya Ekleri

• IMG_20240225_163621.jpg
    IMG_20240225_163621.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20240227_234522_HDR.jpg
    IMG_20240227_234522_HDR.jpg
    203,3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20240226_223438_HDR.jpg
    IMG_20240226_223438_HDR.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 20
Bende akvaryumunu çok beğendim kardeşim.Balıklarda maşallah güzeller

😊
Sağolasın abi forumda sordum biraz gelen tepkiler üzerine akvaryumun tasarımını değiştirdim iç filtreye elyaf sardım ama balıklar kaç aydır iç filtre görmemişler çalışınca korkup stres oluyolar yavaş yavaş alıştırıyorum

Sağolasın abi forumda sordum biraz gelen tepkiler üzerine akvaryumun tasarımını değiştirdim iç filtreye elyaf sardım ama balıklar kaç aydır iç filtre görmemişler çalışınca korkup stres oluyolar yavaş yavaş alıştırıyorum
İyi yapıyorsun yavaş yavaş alıştırmak en iyisi.Zamanla alıştıktan sonra problem kalmaz zaten.

Geri
Yukarı