Ayağı kırılan kuşum için ne yapabilirim?

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Yaklaşık 4 ay önce bir muhabbet kuşu almıştım. Son 1 haftadır nedenini bilmediğim bir şekilde ayağının üstüne basamıyor. Tek ayak üstünde duruyor. Ben kırık olduğunu düşünüyorum. YouTube'den birkaç video izledim ve uyguladım. Bunlar alçıya alma gibi şeyler. Daha sonra 3-4 gün boyunca durdu fakat artık kendisi çıkartmaya başladı alçıyı ve bugün çıkarttı. Artık titremeye başladı tek ayak üstünde durmaktan. Veterinere götürsem bunlara bakarlar mı? Veterinere götürmek dışında ne yapabilirim? İlaçları falan varmış sanırım fakat isimlerini bilmiyorum. Buraya danışmak istedim. İnternette bunları yaşayanların yazdıklarını okudum. Bâzıları hiçbir şey yapmadım ama iyileşti gibi şeyler yazmış. Bâzıları da ilaçlarını al geçiyor demiş fakat ilaç isimlerini vs. söylememişler. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece kuşlardan anlayan bir veteriner olduğunu bilmiyordum. Hatta veterinerler hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Yakın zaman da götürmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı