Ayakkabı tavsiyesi

VarexCivic

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar beyaz renk ayakkabı arıyorum bende düz tabanlılık var onun için biraz geniş taban olması gerekiyor. Önerebileceğiniz ayakkabı var mı? Bütçem 2000 lira ama 1500 liraymış gibi düşünün Nike olursa daha iyi olur. Bir de 3000 liraya kadar airmax tarzı önerilere de açığım ama fiyatı ne kadar düşük tutarsak o kadar iyi benim için.

Arkadaşlar beyaz renk ayakkabı arıyorum bende düz tabanlılık var onun için biraz geniş taban olması gerekiyor. Önerebileceğiniz ayakkabı var mı? Bütçem 2000 lira ama 1500 liraymış gibi düşünün Nike olursa daha iyi olur. Bir de 3000 liraya kadar airmax tarzı önerilere de açığım ama fiyatı ne kadar düşük tutarsak o kadar iyi benim için.

Duz tabanı bende iyi bilirim ayakkabı açılıyor sağdan soldan.

Ben de kısa tabanlık kullanıyorum sert olandan.Adidas forum alabilirsiniz.
İçe bastığım için Converse gibi ayakkabılar yanlardan açılıyor. Tabanlık öneriniz nedir?

İçe bastığım için Converse gibi ayakkabılar yanlardan açılıyor. Tabanlık öneriniz nedir?
Teşekkür ederim inceleyeceğim. Tabanlığı ben flodan almıştım. Nasıl olduğu hakkında hiçbir bilgim yok.
Ben de yeni kullanmaya başladım ama sert olduğu için sanki daha etkili gibi silikon olanlara göre.

Şunun gibi benimki medicalden almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı