Aygıt yöneticisi ekran kartında ünlem işareti

Dostum ilk olarak ekran kartının modeline göre orijinal kendi sitesinden driverlarını indir ve kur ardından bilgisayarını yeniden başlat.

Dostum ilk olarak ekran kartının modeline göre orijinal kendi sitesinden driverlarını indir ve kur ardından bilgisayarını yeniden başlat.
NVIDIA'nın kendi sitesinden indiriyorum hocam, ben kuruyorum sürücüyü fakat NVIDIA denetim masası gelmiyor.

NVIDIA'nın kendi sitesinden indiriyorum hocam, ben kuruyorum sürücüyü fakat NVIDIA denetim masası gelmiyor.
Peki şöyle yapsan ndivia kendi sitesinden indirdiğinde setupta diskine bir dosya yüklüyor diye hatırlıyorum. O dosyayı silme aygıt yöneticisine gir ekran kartını güncellemeye gir ve ordan o ndiviadan gelen dosyayi seçip otomatik güncelle de eğer yine olmazsa eski bir sürücüne dön. Eğer olmazsa tekrardan dönersin bana.

O da denendi olmadı . Bilgisayarı ilk defa toplayıp kuruyorum.

Peki aygıt yöneticisinden ekran kartını kaldırıp ndiviadan manuel olarak tekrar kurmayı denediniz mi?
Onu denemedim şuan bir şeyler yapmaya çalışıyorum eğer olmazsa deneyeceğim. Şimdi aslında şöyle bir problem var ben HDMI kablosunu, anakarta taktığımda görüntü alamıyorum bu işlemi gerçekleştirirken ekran kartı takılı haldeyken ama ekran kartını çıkardığımda HDMI kablosunu anakarta taktığımda görüntü alabiliyorum bir de bu sorun var . Ek olarka Display Portunu takınca da görüntü alamıyorum.

Tekrar dediğim gibi bir dediğimi deneyin lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…