Aygıt yöneticisinde AMD PCI yok

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar forumda birkaç konu okudum chipset sürücülerini kurarken herkes AMD PCI aygıtının resmini atmış kurulduğunda böyle gözüküyor diye. Ama benim aygıt yöneticisinde bu aygıt yok. Chipset sürücülerimi nasıl kurabilirim?

amdpci.png

Bende bu şekilde çıkmıyor ne yapmam gerekiyor? Chipset sürücüsü kuramıyorum.

Anakartım Gigabyte 990xa - UD3 rev3.0
Windows 10 1809 LTSC kullanıyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu şekilde kurulmuyor bende. Aynı böyle indirdim sitesinden sadece USB filtre sürücüsü çıkıyor kur diyorum hemen bitiyor zaten fakat kurulmuyor yine sürücü kurulumunu başlatınca aynı USB filtre sürücüsü yine çıkıyor göstermelik kuruyor sadece aslında kurduğu sürücü falan yok aygıt yöneticin de hiçbir şey değişmiyor. Windows Update üzerinden kontrol ediyorum sadece AMD SMBus aygıtını güncelliyor başka bir şeye dokunmuyor.

SM Bus da varsa zaten sıkıntı olmaması lazım.

Kurulmuş zaten ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.

Hocam ben az önce format attım. İnterneti bile bağlamadım sisteme. Kurması imkansız. AMD ile alakalı hiçbir şey kurmadım. Söyledikleri gibi AMD PCI ve AMD ile alakalı bir donanım da yok aygıt yöneticisinde. Chipset sürücüsü diye kurulum dosyası indiriyorum hiçbir şey gözükmüyor ama ben hiçbir şey kurmadım zaten.

Sm bus da varsa zaten sıkıntı olmaması lazım.

SM Bus farklı bir olay değil miydi?

SM Bus da zaten Chipset ile alakalı.

Geri
Yukarı