Çözüldü Aygıt yöneticisinde Bluetooth gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kinqofkinq12

Hectopat
Windows 11'e geçtim. Fakat Bluetooth kulaklığım koptu. PC restart ettim ve geri çalıştırdığımda bleutoot bağlanmıyordu. Aygıt yöneticisine baktım Bluetooth yok. Bilgisi olan var mı?

1642269737935.png

Çözüm
Denedim.

Hizmetler Bluetooth kapatıp tekrar açmayı denediniz mi?

Gerçekten çok saçma. Aygıt yöneticisi > görünümden > gizli aygıtları gösteri seçince gözüküyor. Hayatımda gördüğüm en aptalca şey.
Sürücüyü temizleyim derken hepsini sildik yine kayboldu. Bıktım 1 aydır bu aldığım laptoptan cidden bıktım.
Merhaba hocam, aynı sorun kardeşimin bilgisayarında da var. Windows 8'ten 10'e yükseltmiştik. Bluetooth, Aygıt Yöneticisi'nde görünmüyordu. 'Gizli aygıtları göster' dedikten sonra göründü ama bu sefer de aygıtın üzerinde sarı bir ünlem var. Sürücüleri güncelleştirmeyi denedim; 'Zaten en yeni sürücüler yüklü' dedi ve o sarı ünlem gitmedi. Sizce sorun ne olabilir? Şimdiden teşekkür ederim...
Hocam nasıl çözdüm hatırlamıyorum gerçekten . Kendiliğinden çözüldü sanırım. Keşke yardımcı olabilsem :( Driver yoksa bendeki driveri alip vereyim sen de Export edersin kendi pc ne

Geri
Yukarı