Çözüldü Aygıt yöneticisinde Bluetooth gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Merutodesu

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix 3600mhz cl16
SSD veya HDD modeli
Seagate Firecuda 520
Ekran kartı
ASUS Dual RTX 3060 Tİ
Anakart
Asus Prime z690-p d4
İşlemci
i5 12400f
Arkadaşlar masaüstü bilgisayarıma Bluetooth ile oyun kolu bağlayacağım ama aygıt yöneticisinde ve ayarlarda hiçbir yerde yok. YouTube'dan yerli yabancı videolar izledim fakat sorunuma çözüm olmadı. Yardım edebilir misiniz?
Ekran Görüntüsü (2).png

Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlar masaüstü bilgisayarıma Bluetooth ile oyun kolu bağlayacağım ama aygıt yöneticisinde ve ayarlarda hiçbir yerde yok. YouTube'dan yerli yabancı videolar izledim fakat sorunuma çözüm olmadı. Yardım edebilir misiniz?

Anakartınızda Bluetooth devresi yok. Eğer harici bir adaptör kullanmıyorsanız Bluetooth zaten olmadığı için doğal olarak gözükmeyecektir.

Anakartınızda Bluetooth devresi yok. Eğer harici bir adaptör kullanmıyorsanız Bluetooth zaten olmadığı için doğal olarak gözükmeyecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı