Çözüldü Aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcı bozuk (Kod 43)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

üyeadim

Centipat
Daha fazla  
Aygıt durumu: (sorun bildiğinden Windows bu aygıtı durdurdu.) Bu hatayı Windows 10"dan 8.1'e geçiş yaptıktan sonra fark ettim ne yaparsam yapayım geçmedi ve Windows 10'dayken hiçbir sorun yoktu. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
PCI\VEN_1002&DEV_6665&REV_C3
PCI\VEN_1002&DEV_6665
PCI\VEN_1002&CC_038000
PCI\VEN_1002&CC_0380
PCI\VEN_1002
PCI\CC_038000&DT_1
PCI\CC_038000
PCI\CC_0380&DT_1
PCI\CC_0380

PCI\VEN_1002&DEV_6665&REV_C3
PCI\VEN_1002&DEV_6665
PCI\VEN_1002&CC_038000
PCI\VEN_1002&CC_0380
PCI\VEN_1002
PCI\CC_038000&DT_1
PCI\CC_038000
PCI\CC_0380&DT_1
PCI\CC_0380

Kimlikte M435 çıkıyor bu sürücüyü ZIP olarak indirip çıkartın sorunlu aygıta sağ tık güncelle deyip bilgisayarımdaki sürücülere göz at deyip ilgili dosyayı seçip devam deyin uyumlu ise orada çıkması lazım https://driverpack.io/en/hwids/PCI\VEN_1002&DEV_6665&REV_C3?os=windows-8.1-x64
Evet, bilgisayarı yeniden başlattım ve değişen bir şey yok. Attığınız dosyayı neden indirdim çünkü hiçbir işlemde kullanmadım zaten indirmeden önce de aynı yollardan geçmiştim. Bir şeyi yanlışmı yaptım?

İndirdiğiniz dosyayı klasör içerisine çıkartım bilgisayardan dosyayı seç bölümünden çıkarttığınız dosyayı seçip ileri diyeceksiniz cihazınız için uyumlu olan sürücü o klasör içerisinde ise yükleyecektir.

İndirdiğiniz dosyayı klasör içerisine çıkartım bilgisayardan dosyayı seç bölümünden çıkarttığınız dosyayı seçip ileri diyeceksiniz cihazınız için uyumlu olan sürücü o klasör içerisinde ise yükleyecektir.
Dediğinizi yaptım ve şimdi bilgisayarı yeniden başlatıcağım. İnşallah olur.

Evet, bilgisayarı yeniden başlattım ve değişen bir şey yok. Attığınız dosyayı neden indirdim çünkü hiçbir işlemde kullanmadım zaten indirmeden önce de aynı yollardan geçmiştim. Bir şeyi yanlışmı yaptım?

Bir de bu videoya göz atıp bunu deneyebilir misiniz çözülmez ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğinizi yaptım ve şimdi bilgisayarı yeniden başlatıcağım. İnşallah olur.

İnşallah.

Bir de bu videoya göz atıp bunu deneyebilir misiniz çözülmez ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnşallah.
Şükürler olsun sonunda oldu. Allah razı olsun çok yardım ettin. Sabahtan beri uğraşıyordum çok mutlu ettin, çok sağol

Yeni konular

Geri
Yukarı