Aygıt yöneticisindeki temel sistem aygıtı nedir?

staufen

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı formatladım. Aygıt yöneticisine girdiğimde şöyle bir görüntüyle karşılaşıyorum. Güncelle dediğimde bulunamadı diyor. Bu hangi driver olabilir nasıl bulacağım?

resim_2021-03-25_213404.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tıklayın özellikler diyin açılan pencereden üst kısımdan ayrıntılara girin, aygıt açıklaması kısmını donanım kimlikleri olacak şekilde seçin ve çıkan şeyleri kopyalayıp Google'da aratın.

PCI\VEN_8086&DEV_1911&SUBSYS_7C881462&REV_00
Kurun:

Kurun:

Tamamdır Intel chipseti kurunca sorun düzeldi fakat şöyle bir sıkıntım daha var. MSI B460M-A PRO anakartım var aldığım bellek hızı 2133 MHz ve sistem bilgisine girdiğimde BIOS tarihi American Megatrends ınc 1.71 11.12. 2020 olarak gözüküyor ben USB ile en yeni BIOS sürümünü kurmama rağmen.

Tamamdır Intel chipseti kurunca sorun düzeldi fakat şöyle bir sıkıntım daha var. MSI B460M-A PRO anakartım var aldığım bellek hızı 2133 MHz ve sistem bilgisine girdiğimde BIOS tarihi American Megatrends ınc 1.71 11.12. 2020 olarak gözüküyor ben USB ile en yeni BIOS sürümünü kurmama rağmen.
Başka konu açın. Benim bu konu hakkında bilgim yok, bu konu altından da başkalarının görme olasılığı düşük, hem de yasak.

Yeni konular

Geri
Yukarı