Aynı Bilgisayar Üzerinden 2 Steam Hesabı Kullanma

Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar ben aynı bilgisayar üzerinden 2 farklı Steam hesabı kullanacağım biri bana diğeri de kardeşime ait olacak. Bunu yapabilir miyim? Ve ikimizde de bulunan bir oyun birini yüklediğimizde diğerinde de sorun çıkarır mı? Mesela Payday 2 ben şuanda oynamadığım için yüklü değil ama kardeşim yüklediğinde bana ait olan hesabı açtığımda bende de yükleme yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşlar ben aynı bilgisayar üzerinden 2 farklı Steam hesabı kullanacağım biri bana diğeri de kardeşime ait olacak. Bunu yapabilir miyim?
Evet.
Ve ikimizde de bulunan bir oyun birini yüklediğimizde diğerinde de sorun çıkarır mı?
Hayır.
Mesela Payday 2 ben şuanda oynamadığım için yüklü değil ama kardeşim yüklediğinde bana ait olan hesabı açtığımda bende de yükleme yapar mı?
Evet. Hesaplar otomatik olarak ortak kütüphaneyi kullanacaktır.

Hayır sorun çıkmaz. Hatta isterseniz aile paylaşımı ile oyunları ortak oynaya bilirsiniz. Aile paylaşımı kapalı olursa. Kardeşinizin satın aldım bilgisayara yüklendiğinde oyunu siz oynamak istediğinizde önce bu oyunu satın alın diyecektir. CS:GO da ise hiç sıkıntı olmaz hangi hesapla girersen o hesabı açar envanter karışmaz.

Yani oyun diğer hesapta da indirme yapılacak. Peki bir hesap bir ban gibi durumu olursa diğerine etki yapar mı ?
VAC ban yerse demek istedin sanırım. Etkisi şöyle olur. Kardeşiniz ban yedikten sonra hile için değişmiş dosyaları onarmadan yeniden oyuna girerseniz sizin de dosyalarınız hileli olduğu için banlanırsınız.

Peki aynı bilgisayara ikinci steam hesabına ilkinden çıkış yapmadan girebiliyor muyuz? Eğer oluyorsa anlatabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı