Aynı Telefondan VAC Ban Yenir mi?

burka897

Hectopat
Selam beyler. 3 hafta önce CS hesabımda ban yedim (arkadaşa şakasına hile açmıştım reportlamış).
Bu hesapta eskiden Steam Guard koruması vardı. Aynı numarayı diğer smurf hesabıma aktarmıştım. Bu ilk hesapla VAC yedikten sonra bir de baktım smurf hesabım da Overwatchdan yemiş.
Ban sebebinde aynı telefon numarasıyla ilgili bir şeyler yazıyodu. Şimdi yeni CS alacağım da outlookda mecburen aynı numarayı kullanacağım, VAC falan yer miyim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek reporttan OW yemiyorsunuz, 10 report gerekiyor bildiğim kadarıyla. Arkadaşın report bota para vermemiştir, verdiyse arkadaşlık etme onla zaten. Açmasaydın hile ban yemeseydin. (Arkadaşa şaka yaptım diyorsun bir de. OW'a sadece rek. ve yoldaş çıkıyor. Takımken spinbot açıp mı şaka yaptın ne yaptın yani anlamadım.)
Telefon konusuna gelince belli bir süre boyunca aynı telefon numarasını başka bir hesaba kaydedemiyorsun, süre dolunca edebilirsin. Ban falan yemezsin bir daha hack açıp haksız yere yedim diye ağlama. Ders olmuştur.

Outlook hesabı için aynı numarayı kullanabilirsin onda bir sıkıntı yok. Fakat steam hesabı için aynı numarayı ancak 6 ay sonra kullanabilirsin. 6 aydan önce aynı numarayı yeni steam hesabına eklersen tekrar ban yersin .

Son düzenleme:
Yanlış bilgi verme steam hesabına eklersen ban yersin demişsin. Steam hesabına eklenemiyor ki zaten numara. 6 ay geçtikten sonra kalkıyor yasak.

Yanlış bilgi verme steam hesabına eklersen ban yersin demişsin. Steam hesabına eklenemiyor ki zaten numara. 6 ay geçtikten sonra kalkıyor yasak.
Ya siz anlatamadınız yada ben sizi anlamadım. Vac ban yemiş biri olaraktan bu bilgiyi veriyorum. İstersen sana bir hesap vereyim orada steam hesabına telefon numaranı kayıt et vac ban yedikten sonra kendi kullandığın hesaba telefon numarasını ekle bakalım ne oluyor .
Hatta böyle şeylere hiç gerek yok ben sana kendi numaramı vereyim hesabına ekle sonrasında Vac banının gelmesini beraber bekleyelim .

Güncelleme:
Hatta buyur direk steam sayfasından bilgiyi paylaşayım.
Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?- Steam Support

Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?
VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır ve o oyunu artık alamayacaklardır.

Not: Bu özellik her oyun için etkin durumda değildir ve kullanımı geliştiricinin takdirindedir.

Son düzenleme:
Bence sen farklı telefondan da VAC yasaklaması alırsın.

Gençler ben bi hesaptan vac ban yedim o hesaba bağlı olan hesaplarda vac ban yedi yeni hesap açıp ondan telefonumu bağlarsam yeni hesaptan vac ban yermiyim??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…