AYT için geç mi kaldım?

Bazıları moralimi bozdu AYT 2. tekrarı yapıyoruz diye. Hedefim en fazla 50 bin yapmak.

Ayt matematik için fonksiyonlar, polinomlar ve analitik geometri gibi konulardan fasikül çözerek başlayabilirsiniz. Bu en azından 15-20 neti garantilemek demektir. Henüz geç değil ama bu konuları çok sağlam öğrenmeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
Sallamışlar gibi biraz TYT tekrarını anlarimda AYT tekrari abarti olmuş biraz.
TYT'de fen ve sosyali tamamen dershane ile birlikte yapmayı düşünmem iyi bir fikir mi sizce? Yorum yapabilme yeteneğim var çok zorlanacağımı düşünmüyorum.

Ben daha TYT başlamadım Geç falan kalmamışsınız hocam merak etmeyin.

TYT'de fen ve sosyali tamamen dershane ile birlikte yapmayı düşünmem iyi bir fikir mi sizce? Yorum yapabilme yeteneğim var çok zorlanacağımı düşünmüyorum.
Sosyal da en az 13 soru yorum bilgi soruları da genel kültür gibi fen bilgi zaten birlikte halledersin hocaların iyise.

Sosyal da en az 13 soru yorum bilgi soruları da genel kültür gibi fen bilgi zaten birlikte halledersin hocaların iyise.
Gittiğim dershaneye ben ilk defa gidiyorum ama bulunduğum ilde en iyi dershane denilince ilk orası söyleniyor. Gün içerisinde işlediğim dersi de evde 1 saat- yarım saat tekrar edeceğim.

Gittiğim dershaneye ben ilk defa gidiyorum ama bulunduğum ilde en iyi dershane denilince ilk orası söyleniyor. Gün içerisinde işlediğim dersi de evde 1 saat- yarım saat tekrar edeceğim.

Yeter. Dershanenin ismi neydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…