AYT konuları nasıl sevilir?

Hocam benim önerim biyolojiyi dr biyoloji, fiziği ertan sinan şahin, matematiği Mustafa yağcı, pisagor okulu, tunç kurt ve can Ezer'den izleyin. İlginizin olduğunu fark edeceksiniz.

Hocam benim önerim biyolojiyi dr biyoloji, fiziği ertan sinan şahin, matematiği Mustafa yağcı, pisagor okulu, tunç kurt ve can Ezer'den izleyin. İlginizin olduğunu fark edeceksiniz.

Hepsine ayrı ayrı ilgim var aslında ama dediğim gibi bazı konular özellikle sevdirmiyor kendini mesela biyolojiye baktığımızda sevmesem bile okuyarak yaparım ezber sonuçta ama bir analitik geometri ya da bir parabol öyle değil o konuları çözerken sorudaki noktaları görmek gerekiyor ve ben bu sevmeyişim yüzünden asla göremiyorum bu da hem daha çok sevmememe hem de yapamamama sebebiyet veriyor.

Dediğimi yaparsanız olur hocam.

Denerim hocam ama dediğiniz kanallar ve fazlasını izliyorum zaten çoğunlukla faydası oluyor ama dediğim gibi belli başlı konularda bir tık nafile gibi.

Hocam çok video izlemeyin mümkün oldukça. Kanıtlı ispatlı videolar izlemeniz daha doğru olur.

Hocam çok video izlemeyin mümkün oldukça. Kanıtlı ispatlı videolar izlemeniz daha doğru olur.

Hocam biyoloji dr biyoloji fizik ertan sinan şahin ve altuğ güneş kimya görkem şahin ve ferrum mat Eyüp b ve tunç kurt izliyorum.

Altuğ güneş ve Ferrum'a gerek yok gibi hocam onun dışında oldukça iyi.

Ferrumun arada soru çözümlerine bakıyorum fizik konularını da %90 altuğ güneşten izliyorum ertan sinan şahinden çok daha verimli oluyor gibi hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…