AYT matematik kaç ayda biter?

299712

Decipat
Şu an 11.sınıfım ve AYT matematik çok eleyici olduğu için AYT matematik konularını 12.sınıf konuları dahil yalayıp yutmak kaç ay sürer tabii sadece AYT matematik değil okul içinde çalışmam gerek. O yüzden AYT matematiğe günlük 2 saat ayırabilirim. Sizce kaç ayda biter 30net civarı için?

Son düzenleyen: Moderatör:
12. sınıfa geçene kadar AYT matematiğin büyük bir çoğunluğunu halledersiniz net bir zaman dilimi vermek ise imkansız ancak yaklaşık 9 ay sürer 11. sınıf AYT konularını halletmek çünkü daha 12' de de devam edecek AYT konuları.

12. sınıfa geçene kadar AYT matematiğin büyük birçoğunluğunu halledersiniz net bir zaman dilimi vermek ise imkansız ancak yaklaşık 9 ay sürer 11. sınıf AYT konularını halletmek çünkü daha 12'de de devam edecek AYT konuları.

Hocam 9 ay fazla değil mi okul zaten? 10 ay civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 9 ay fazla değil mi okul zaten? 10 ay civarı.
Hocam okula paralel bitireceksiniz zaten eğer tek başınıza bitirmeye çalışırsanız çok verimli olmaz gibi ancak oturup önceden halledecekseniz 11. sınıf matematik konuları 6 aylık bir sürede kapanır gibi ama TYT de eksiğiniz var ise önce TYT'yi halledin AYT için acele etmeyin henüz.

Senin temelinden haberdar değiliz. Öncelikle TYT'de nereye geldiğini söyle. Fonksiyonlara başladıysan 2 aya bütün matematik biter diyorum. Kalan vakitte de deneme + konu tekrarı yaparsın.

TYT matematik bitti sayılır hocam 2 hafta falan kaldı bitmesine temelin var yani zaten matematik çözmeyi seviyorum ben.

Bence 11. sınıfa 11. sınıfta iken önemi ayırın. 12ye geçerken limit türev integrale hafiften bir giriş yaparsınız. Sene içerisinde zaten öyle veya böyle ayt mat bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı