AYT matematik kaynak önerisi

Ömer55seven

Hectopat
Arkadaşlar yeni başladım sayıları AYT'ye sonuç yayınları fasikülü var elimle onla beraber bir soru bankası çözmek istiyorum. Hangi kaynağı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
AYT matemetikte yeni başlarken soru bankası almak bence mantıksız. Her konuya özel olan fasikülleri alıp çözebilirsiniz. Çap, Acil, Tonguç yayınlarını tercih edebilirsiniz. 2-3 konu ilerledikten sonra soru bankası olarak 345 veya Bilgi Sarmal yayınlarını alabilirsiniz.

AYT matemetikte yeni başlarken soru bankası almak bence mantıksız. Her konuya özel olan fasikülleri alıp çözebilirsiniz. Çap, Acil, Tonguç yayınlarını tercih edebilirsiniz. 2-3 konu ilerledikten sonra soru bankası olarak 345 veya Bilgi Sarmal yayınlarını alabilirsiniz.
hocam Miray yayınlarını aldım şimdi o nasıldır inceledim345 e benzıyor
Hocam karışık gitmeyi düşünüyorum fasikül var zaten

Sonuç yayınları fasikülleri aslında klasik soru tipi için gayet iyi. Bence çoğunluğu klasik soru içeren 345 alacağınıza Acil Yayınları'nın soru bankasını alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı