Azı diş çekildikten sonra kanama

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Merhabalar. Saat 14:16'da 2 tane azı dişim çekildi. Normalde kanama 20 dakika falan sürer dedim ama 2 saatten fazla oldu. Kanamayı nasıl durdurabilirim? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını küçükken yaşamıştım. 2 dondurma kutusu kadar kanlı tükürük tükürmüştüm. Sayısız peçete pamukla tampon yaptım. Gece tekrardan hastaneye gittik ve dikiş attılar. Tampon yaparken deliği büyütmüşüm bu yüzden de kanama durmamış. Sizde de böyle bir şey olabilir. İsterseniz tekrardan hastaneye gidin.

Aynısını küçükken yaşamıştım. 2 dondurma kutusu kadar kanlı tükürük tükürmüştüm. Sayısız peçete pamukla tampon yaptım. Gece tekrardan hastaneye gittik ve dikiş attılar. Tampon yaparken deliği büyütmüşüm bu yüzden de kanama durmamış. Sizde de böyle bir şey olabilir. İsterseniz tekrardan hastaneye gidin.
O kadar fazla çıkmadı. Ayrıca bizim oralarda dikiş atacak hastane yok. Sadece bizim evin yakınında bir diş hastanesi var ve sadece dişimi çekebileceklerini söylediler. Eğer dişim kırılırsa vesaire beni cerraha yönlendireceklerini söylediler. Cerrah bulunduran en yakın hastane 30 km uzaklıkta. Köyde vesaire yaşamıyorum da. Yaşadığım şehir Kocaeli.

Bu arada peçeteyi çıkardım. Kanama durdu ve pıhtılaştı. Teşekkür ederim. Sürekli bastırdığımdan dolayı kanıyormuş meğer.

İyi bari. Dilinizi o bölgeye çok deydirmeyin ve ha bire ha bire vakumlu bir şekilde yutkunmayın ki pıhtı bozulmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı