Satıldı Azurewave AW-CE123H 802.11ac/nbg Broadcom BCM4352 867Mbps Bluetooth 4.0

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wrecking34

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba,

Yurtdışından aldığım Azurewave AW-CE123H(BCM4352) wifi kartını laptopuma uymadığı için satıyorum.(Lenovo Y5070) Ürün tamamen sıfırdır bana geldiği paket içerisinde verilecektir.
Ürün bilindiği gibi Mac OS X uyumludur ve ac desteği ile 867mbps hızına ulaşabiliyor.

İhtiyaç olan kaçırmasın.

Adsız.png

Fiyat 90 TL (Kargo alıcıya aittir.)
İletişim için lütfen ciddi alıcılar PM atınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
@wrecking34 Hocam şimdilik ihtiyacım kalmadı. Çünkü;

Bilgisayardan iyi anladığımı düşünüyorum ve ihtimal vermediğim bişi başıma geldi.

MSI GE60 notebookum kış ortasında bir voltaj probleminden dolayı anakartını uçurdu.
Garanti dahilinde anakart değişimim yapılmıştı. (Tabi ondan sonra 2 kez daha değişti. Anakartlar arızalı çıktı falan filan.) Birde daha önce ekran menteşesi değişmişti.

Neyse gelelim olaya. Bir notebook tamircisince gittim ve çıkma wirelesss kartlarına baktım. Atheros çipsetli bir kartı taktık ve etraftaki kablosuz ağları kendi wireless kartımdaki kadar çekti. O an anten kablolarının yerini değiştirdik ve bir anda 2 wireless çeken laptop yaklaşık 600-700 metre ötedeki ağı bile gördü. Tabi burda taktığımız wireless kartın giriş çıkış yönlerinin farklı olmasıydı.

Ondan sonra kendi wireless kartımı takıp, anten kablolarını ters şekilde bağladım ve o da ne. Aynı şekilde 500-600metre ötedeki ağları gördü.

Yani wireless kartımda problem yok.

Gelelim bunu neden daha önce denemediğime. aklıma gelmişti aslında ve orjinal şemalar ile google resimlerde laptopumun sökülmüş haline baktığımda kablolarının doğru olarak taktığıma emindim. Bir ihtimal kaldı. Menteşe değişiminde kablolarının yerlerinin değiştirerek mi taktılar acaba? bir menteşe değişimi içinde ekranı komple dağıttıklarını düşünmemekteyim. anakart değişimindede zaten antenleri sökmeye gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı