B&H - BHPhotoVideo güvenilir mi?

Cherpea

Hectopat
Daha fazla  
B&H Sitesini az önce gördüm, araştırdım, işin açıkçası çok bir bilgi edinemedim site hakkında. Bu siteden HTC Vive satın almak istiyorum fakat bu siteye ne kadar güvenebilirim bilmiyorum, sonuçta HTC Vive ucuz bir şey değil. Türkiye'ye gönderdiklerini gördüm bir ücret karşılığında fakat gümrükte kalır mı, korkusuna kapıldım. Sizler daha önce bu siteden alışveriş yaptınız mı, yaptıysanız güvenilir bir site mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

resim.png

Çözüm
Doğrudan mağazasından ürün aldığım, aynı zamanda ülkemize de sipariş verip teslim aldığım güvenilir bir sitedir. Zaten adamlar Yahudi olduğundan gözünüz kapalı güvenebilirsiniz ;)
Doğrudan mağazasından ürün aldığım, aynı zamanda ülkemize de sipariş verip teslim aldığım güvenilir bir sitedir. Zaten adamlar Yahudi olduğundan gözünüz kapalı güvenebilirsiniz ;)

Çözüm
Öncelikle yanıtın için çok teşekkür ederim ve bir soru daha sormak istiyorum. Bu sitede adres kısımını Türkçe olarak mı yoksa İngilizce olarak mı doldurmalıyım? Şimdiden teşekkürler.
Ayrıca eklemeyi unutmuşum bu sayfadaki fiyatlara KDV dahil mi, dahil değilse yüzde kaç KDV uygulanıyor?

Kesin güvenilir ve sıfır ürünler var ise, gümrükte takılma ya da Aliexpress'teki gibi her satıcının güvenilir olup olmadığını araştırma zorunluluğu yoksa bir şeyler alınabilir. Ama güvenilirliği hakkında tecrübeli kişilerin yorumlarına ihtiyaç var.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı