B12 iğnesi acıtır mı?

B12 iğnesi olacağım 10 tane, ama küçükken penisilin olmuştu çok canımı yakmıştı çok acıtır mı B12?
B12 İğnenisini sağlık sorunlarından dolayı bir ara kullanıyordum. Çok acıtan bir iğne değil ben neredeyse hissetmiyorum bile. Ancak kişiden kişiye değişir o yüzden birşey denemez.

Fiziki olarak iğne girişi bir miktar canınızı acıtacaktır fakat B12 içeren ilaç çok fazla acıtmaz.
Bir penisilin veya novaljin, avil olsaydı çok daha fazla canınız acırdı.

B12 iğnesi olacağım 10 tane, ama küçükken penisilin olmuştu çok canımı yakmıştı çok acıtır mı B12?

Ben 15 tane oldum tek seferde 30-40 gün önce de simdi şaşırdım herkeste B12 mi azmış ya :d o değil de acayip acıtıyor kolumun şişliği 1 haftadır inmemişti morluk bildigin iz bıraktı ya morluk nasıl iz bırakabilir fjdjdjd fotoğrafını çekip atabilirim de korkutmak istemem çok gerekli değilse olmayın ben oldum azıcık pişmanım zaten etkisi 2 haftaya geçti.
Kullandıkları iğne ucuna ve yapan kişinin eline bağlı bir olay. Yanılmıyorsam siyah bir uç mu vardı çok ince olduğu için az acıtıyordu sanki.

Aynen devlet hastanelerinde daha kalin olanına denk geldim ben maalesef :(

Kullandıkları iğne ucuna ve yapan kişinin eline bağlı bir olay. Yanılmıyorsam siyah bir uç mu vardı çok ince olduğu için az acıtıyordu sanki.
Yetişkin bireye siyah uç ile yaparsanız ilaç yüzeyel yapılmış olur ve bu işlem apse oluşumuna sebep olabilir. Bu sebeple yetişkinlere ( çok çok zayıf olmadıkça ) yeşil uç ile yapılır.

Zaten mesleğin içinde olan herkes de bunu bilir.

@AgeanGothic B12 ilacınızı koldan nasıl yaptırdınız?

Yetişkin bireye siyah uç ile yaparsanız ilaç yüzeyel yapılmış olur ve bu işlem apse oluşumuna sebep olabilir. Bu sebeple yetişkinlere ( çok çok zayıf olmadıkça ) yeşil uç ile yapılır.

Zaten mesleğin içinde olan herkes de bunu bilir.

@AgeanGothic B12 ilacınızı koldan nasıl yaptırdınız?

Yeterince isterseniz her şeyi koldan sokabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı