B250M için SSD Tavsiyesi

DarkMallet

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, MSI B250M Mortar anakarta sahip bilgisayarıma SSD satın almak istiyorum fakat hangisini alsam bilemedim yardımcı olabilirseniz sevinirim. İnternette yapılan testlerini izledim ama testten teste hızlarda dağlarca fark olduğundan onlara bakıp bir şey belirlemek aşırı derecede saçma geldi... Arada kaldığım ürünler:

SanDisk SSD PLUS 120 GB SSD:
SanDisk SSD PLUS 120GB Sata III 2,5 Zoll Interne SSD: Amazon.de: Computer & Zubehör
OCZ Trion 150 120GB SSD:
TRN150-25SAT3-120G interne SSD weiß: Amazon.de: Computer & Zubehör
PNY SSD7CS1311 120GB SSD:
PNY CS1311 Interner Flash-Speicher SSD 2,5 " 120GB: Amazon.de: Computer & Zubehör
ADATA SU800 128GB SSD:
ADATA SU800 128GB 3D-NAND 2,5 Zoll SATA III High Speed: Amazon.de: Computer & Zubehör

Benim kafamda yer eden model OCZ Trion 150 fiyat olarak uygun ve performans olarak da iyi görünüyor ama sizlerin yorumu nedir onu da öğrenmek isterim. Yukarıdaki ürünlerdeki minimum fiyatlandırma 180 TL maksimum fiyatlandırmaya sahip ürün ise 230 TL eğer ki eşdeğer fiyatlarda sizin bir öneriniz olur diye belirttim. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Kardeş benim tavisyem Samsung 750 EVO 120 gb. Karşılaştırma olarak biraz daha hızlı. 550 okuma/ 520 yazma sunuyor.IOPS değerileri - rastgele okuma ve yazma hızları gayet yüksek. Kendi sitemimde 250 gb lık kullanıyorum . Gayet memnunum.

Kardeş benim tavisyem Samsung 750 EVO 120 gb. Karşılaştırma olarak biraz daha hızlı. 550 okuma/ 520 yazma sunuyor.IOPS değerileri - rastgele okuma ve yazma hızları gayet yüksek. Kendi sitemimde 250 gb lık kullanıyorum . Gayet memnunum.
Yorumları gördüm dediğiniz ürünle ilgili fakat fiyat olarak gözle görülür derecede bir fark olduğu için o modeli eledim :/

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı