B450 Mortar Max vs Tomahawk Max II

Bütçe
2000

Asaba mahmures

Centipat
Daha fazla  
RAM
corsair 16gb (8+8) vengeance 3200mhz cl16
İşlemci
Ryzen 5500

Amazon'un son 11 stoku kaldı. Satıcılar: Amazon'un kendisi ve Hepsiburada'nın kendisidir.
Güven, satın alım sonrası destek, ve anakartların performansları bakımından hangisini önerirsiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Alacağım parçalar: https://www.hepsiburada.com/corsair...-fanli-psu-p-HBV000018N2XP?magaza=Hepsiburada

Elimde olanlar: Ryzen 5 5500.
Corsair'in venegace (2+8) 16 GB 3200 MHz.
1 adet 256 GB M.2 SSD ve SATA SSD.
1 adet 120 GB SATA SSD.

B450 Mortar Max II alabilirsin ama bence bütçe varken B550 al:

B450 Mortar Max II alabilirsin ama bence bütçe varken B550 al:
Satıcı vs dahil ettim. Kalitesiz b550 alınmasından kaliteli b450 alma fikrindeyim. Zaten sistemi o.c yapmadan max 5700x ile yükseltirim. Bu yüzden satış sonrası destek fiyat gibi unsurlarla yardım edebilirseniz çok müteşekkir olurum. Başta belirtmeyi unuttum affedin. Kasaya uyumluğu ve taksit de satın alımına dahil.

Satıcı vs dahil ettim. Kalitesiz B550 alınmasından kaliteli B450 alma fikrindeyim. Zaten sistemi o.c yapmadan Max 5700X ile yükseltirim. Bu yüzden satış sonrası destek fiyat gibi unsurlarla yardım edebilirseniz çok müteşekkir olurum. Başta belirtmeyi unuttum affedin. Kasaya uyumluğu ve taksit de satın alımına dahil.

Amazon daha mantıklı o konularda ve bir de DS3h o kadar kalitesiz değil 5900X bile çalıştırabilir.

Evet muhtemelen Amazon stoku gidecek. Umarım bir daha gelir. Kalitesizi, site için söyleyecektim. O anakarta söylemiş olsaydım haksızlık etmiş olurum.

Biterse Hepsiburada'dan da alabilirsiniz hocam oda sorun çıkarmaz.

Geri
Yukarı