B450 Tomahawk Max için Wi-Fi/Bluetooth adaptör önerisi

Emir Erdal

Decapat
Daha fazla  
MSI B450 Tomahawk Max anakartında Wi-Fi olmadığını biliyordum ama Bluetooth'u sonradan öğrenmek üzdü beni. Hazır alacakken her ikisini de bir arada barındıran bir ürün var ise onu almak istiyorum. Fiyat aralığı hakkında en ufak bir fikrim yok. Önerilerinizi dinleyip ona göre karar vereceğim. Ayrı ayrı önerilerde de bulunabilirsiniz ama varsa eğer tek adaptör tercihimdir. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI B450 Tomahawk Max anakartında Wi-Fi olmadığını biliyordum ama Bluetooth'u sonradan öğrenmek üzdü beni. Hazır alacakken her ikisini de bir arada barındıran bir ürün var ise onu almak istiyorum. Fiyat aralığı hakkında en ufak bir fikrim yok. Önerilerinizi dinleyip ona göre karar vereceğim. Ayrı ayrı önerilerde de bulunabilirsiniz ama varsa eğer tek adaptör tercihimdir. Şimdiden teşekkürler.
Anteni ayrı olan versiyonunu tercih et.

Aliexpress'ten korkuyorum ben hep. Garanti durumu nasıl işliyor? Var mı daha doğrusu? Ayrıca gümrük masrafları falan da olacak bunun değil mi?

Garanti olayı şöyle işliyor satın aldığın yere yazıyorsun onlara yollamanı istiyorlar yolladığında eğer ürün sorunluysa ya değişim ya da para iadesi alıyorsun ayrıca merak etme bu tarz ürünlerde sorun çıkması çok nadirdir gümrük ücretini satıcıyla konuşarak ürünü 3 ya da 4 dolar olarak yazdırarak halledebilirsin.

Garanti olayı şöyle işliyor satın aldığın yere yazıyorsun onlara yollamanı istiyorlar yolladığında eğer ürün sorunluysa ya değişim ya da para iadesi alıyorsun ayrıca merak etme bu tarz ürünlerde sorun çıkması çok nadirdir gümrük ücretini satıcıyla konuşarak ürünü 3 ya da 4 dolar olarak yazdırarak halledebilirsin.

Tamamdır hocam teşekkür ederim

Antenli adaptör almaya karar verdim. ASUS PCE-AX3000 alacağım. Ama manyetik anten de almak istiyorum. Buradaki manyetik anteni bulmaya çalışıyorum ayrı olarak ama bulamadım bir türlü. Benzeri bir ürün biliyor musunuz?
Bence Bluetooth Dongle cihazını ayrı,
Wifi adaptörünü ayrı al.
Ve mutlaka USB olsun çekmeme gibi durumlarda
USB uzatma kablosuyla yakınlaştırabilirsis.

Geri
Yukarı