B450M-A Pro Max mi, B450M S2H mi?

Arcura26

Decapat
Daha fazla  
3060 Ti ekran kartı aldım, arkadaşlar. 3600 MHz RAM takmayı düşünüyorum. İşlemci de R5 3600X alıp overclock yapmayı düşünüyorum. OC potansiyeli benim için önemli.
Anakart konusunda kararsız kaldım. Genel olarak PSU 650W alsam yeterli diye düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şu an sistem toplama sürecindeyim, önerilere açığım.

OC düşünüyorsun ama B450M-A Pro Max'ın yalnızca 4 pin CPU beslemesi var ve VRM soğutması mevcut değil. Tabii ki de B450M S2H almalısın.

OC düşünüyorsun ama B450M-A PRO Max'ın yalnızca 4 pin CPU beslemesi var ve VRM soğutması mevcut değil. Tabii ki de B450M S2H almalısın.

Overclock kapasitesi yeterli olur mu? Bir de 3600MHz RAM alacağım ucu ucuna yetiyor. Sıkıntı olur mu?

Overclock kapasitesi yeterli olur mu? Bir de 3600MHz RAM alacağım ucu ucuna yetiyor. Sıkıntı olur mu?
Hayır, herhangi bir sıkıntı olmaz. RAM'leri XMP ile kolayca 3600 MHz'de çalıştırabilirsiniz. OC kapasitesi de oldukça yeterli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…