Çözüldü B450M Anakart macOS Mojave Ses Sürücüsü Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

76087

Kilopat
Makaleler
2
Selamlar, bilgisayarıma mojave kurdum ama ses sürücüsünü rehberdeki gibi yapsam da kuramadım. Sistemim:
Ryzen 5 2600
B450M S2H
RX 590
16 GB 3000 Mhz RAM.
@claus @blackandyellow

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradakini denedin mi ?
Kurulum sonrası ses giriş çıkışını kontrol ettin mi ?

Buradakini denedin mi ?
Kurulum sonrası ses giriş çıkışını kontrol ettin mi ?
Hocam, teşekkür ederim. Ben farklı versiyonları da indirdim ondan sonra bunu kurdum yine çalışmadı. Tam olarak hepsini silip bunu kurmak istiyorum, anlatabilir misiniz? Ses giriş çıkışı nedir ve eskiler nasıl silinir?
Hocam, teşekkür ederim. Ben farklı versiyonları da indirdim ondan sonra bunu kurdum yine çalışmadı. Tam olarak hepsini silip bunu kurmak istiyorum, anlatabilir misiniz? Ses giriş çıkışı nedir ve eskiler nasıl silinir?
@claus

Son düzenleme:
Kurduğun konumdan silmen gerekli ama neleri kurduğunu bilmediğim için bir şey söylemem zor. İstersen en baştan kurulum yapıp deneyebilirsin.
Ses giriş çıkışlarını > sistem tercihleri > ses bölümünden kontrol edebilirsin.

Kurduğun konumdan silmen gerekli ama neleri kurduğunu bilmediğim için bir şey söylemem zor. İstersen en baştan kurulum yapıp deneyebilirsin.
Ses giriş çıkışlarını > sistem tercihleri > ses bölümünden kontrol edebilirsin.
Çok teşekkür ederim çalışıyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı