B450M Gaming ile RX 580 8 GB uyumlu mu?

Bütçe
3500

Leaney

Femtopat
Daha fazla  

Alacağım ekran karti bu.

Anakartim ise B450M Gaming'miş. PC'den hiç anlamam. Ben bu ekran kartini satin alsam, geldiği gibi kursam sorun yaşar miyim?
Ürün stokluymuş az kalmiş fazla da param olmadiğı için durum biraz sıkıntılı. Yardimci olacak birisi varsa cok minnettar olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden sıkıntı olsun ki kasanda yer varsa ve hava akışı iyiyse alınabilir (sıfır olarak). Ancak 2.el yönelmenizi tavsiye ederim zira biraz daha eklseniz RX 6600 alınabilir, bu arada işlemci nedir darboğaz yapmaması için soruyorum.

XFX kartlara bir türlü ısınamadım ama herhangi bir sorun olmaz anakart ekran kartı seçmez sadece PS'unuz nedir ona uyar mı o önemli.

Yok hocam XFX iyidir, İstanbul'da hava 40 derece evde camlar kapalı oda hamam gibi kasa desen hava akışı idare eder ona rağmen boşta 40 derece God of War vs. açınca 70 derece civarı.

Neden sıkıntı olsun ki kasanda yer varsa ve hava akışı iyiyse alınabilir (sıfır olarak). Ancak 2.el yönelmenizi tavsiye ederim zira biraz daha eklseniz RX 6600 alınabilir, bu arada işlemci nedir darboğaz yapmaması için soruyorum.

Yok hocam XFX iyidir, İstanbul'da hava 40 derece evde camlar kapalı oda hamam gibi kasa desen hava akışı idare eder ona rağmen boşta 40 derece God of War vs. açınca 70 derece civarı.

ASUS veya bir Gigabyte etmez bence.

AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor 3100 MHZ 4cekirdek muş heralde
2ci el için ise kardeşim 0 istiyor tek alim şansi var uzun seneler tekrar alamicak için daha stabil bişey istiyor malasef.

Asus Ve Gigabyte arasindaki FPS farklarina baktimda 3-4 FPSlik bir kayip var sadece buda göze alinabilir gibi. en azindan marka degerinden kurtulmuş oluyoruz bu durumda.

Arkadaşlar An olarak 3.5k ya Asus RX580 hem OC hem de VR versiyonu buldum 2ci el. adam alali 5 6 ay olmus kutu fatura herşeyi var. Mining yapilmamiş oyun oynanmamiş sadece ofis'de kullanilmiş tek eksigi garantisi yok. Sizce ne yapmaliyim ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı