B450M S2H için ekran kartı önerisi

Bütçe
500

beatsodio

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben ucuz ve anakartımla uyumlu bir ekran kartı arıyorum ve ekte ekran görüntüsünü paylaştığım ekran kartını almayı düşünüyorum, fiyatı sizce iyi midir ve anakartımla uyumlu mudur, eğer değilse ekran kartı önerilerinizi alabilirim ama bütçemin 500'ü aşmaması lazım ve beni film video izlerken rahat idare etsin yeter.

Dosya Ekleri

• AB54EAF9-FE29-44C1-9EBA-C128E6D56C25.png
    AB54EAF9-FE29-44C1-9EBA-C128E6D56C25.png
    576,5 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz ne?
Hocam işlemcim ryzen 5 2600, bu arada ben bir ekran kartı daha buldum bir bilen abim vardı ona sordum ASUS EAH6670 diye bir ekran kartıydı fiyatı da 400 TL, daha genç bir ekran kartı dedi fiyatı iyi midir sizce?
AMD HD 5450 1 GB.
Eah 6670 buldum 400 liraya hocam iyi midir sizce, daha genç bir ekran kartı dediler, fiyatı uygun mudur?

Hocam işlemcim ryzen 5 2600, bu arada ben bir ekran kartı daha buldum bir bilen abim vardı ona sordum ASUS EAH6670 diye bir ekran kartıydı fiyatı da 400 TL, daha genç bir ekran kartı dedi fiyatı iyi midir sizce?
Hocam aciliyeti yoksa almanıza değmez pis darboğaz yapacaktır çünkü. Ama oyun veya tasarım render işi yapmayacağım sadece google word excel photoshop vs yaparım diyorsanız sıkıntı yok.

Hocam aciliyeti yoksa almanıza değmez pis darboğaz yapacaktır çünkü. Ama oyun veya tasarım render işi yapmayacağım sadece google word excel photoshop vs yaparım diyorsanız sıkıntı yok.
Hocam sadece ödev film dizi için kullanacağım artık bilgisayarı, render falan yapmayacağım, fiyatı uygun mudur sizce, yoksa daha araştırma yapmalı mıyım?

Geri
Yukarı