Çözüldü B450M S2H V2 sürücü güncellemek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bütün sürücüleri güncelledim bunlar kaldı:
Nasıl yapacağım?
(Mavi şekilde "good" yazanları da güncelleyeceğim sanırım.)

Çözüm
Güncelleyememekten kastın ne tam olarak? Ayrıca, 3. parti yazılımlar aracılığıyla sürücü güncellemeyi önermiyoruz, eski veya hatalı sürücü kurulumu olabiliyor.

Ekran kartı için: (Önce DDU rehberini uygulayın.)
Rehber:

Sürücü:

Ses sürücüsü:

LAN sürücüsü:

Bunlara ek olarak Windows Update yapabilirsin. Varsa.
Güncelleyememekten kastın ne tam olarak? Ayrıca, 3. parti yazılımlar aracılığıyla sürücü güncellemeyi önermiyoruz, eski veya hatalı sürücü kurulumu olabiliyor.

Rehber:

Sürücü:

Ses sürücüsü:

LAN sürücüsü:

Çözüm

Rehber:

Sürücü:

Ses sürücüsü:

Lan sürücüsü:

Windows Update yaptım ve 5500XT ekran kartımın 20.12.1 sürümünü kurdum. Bunları yapmama rağmen rapor bu şekilde. Ses ve lan sürücülerini güncellemeden önce kaldırmam gereken eski bir sürücü vs. var mı?

Hayır yok. Ekran kartı için Optional WHQL'i kurmuşsunuz, sorun çıkartabilir. Emin değilim o kısımda, çıkartırsa DDU ve gönderdiğim linkten kurarsınız.

Hocam ekran kartı hariç dediklerinizi yaptım ama son durum bu..
Hayır yok. Ekran kartı için Optional WHQL'i kurmuşsunuz, sorun çıkartabilir. Emin değilim o kısımda, çıkartırsa DDU ve gönderdiğim linkten kurarsınız.

Ekran kartı sürücüsüyle ilgili böyle yazıyor.
1608065334749.png

Aynı konuyu kaç kere daha açacaksınız? Sıkıntı yok işte, o programa göre güncellemeyin sürücüleri.
Ayrıca, 3. parti yazılımlar aracılığıyla sürücü güncellemeyi önermiyoruz, eski veya hatalı sürücü kurulumu olabiliyor.
DriverIdentifier sürücüleri güncellemiyor.

@Tekila Harun güncellemeleri yaptıysanız önemli değil o site. Güncellemeler önemli olan.

@tirabzonun_kaymagi orası güncelledi demedim zaten :) Konu sahibi öyle yaptıysa yapmaması için uyardım.

Geri
Yukarı