B460M PRO sisteme M.2 SSD alınır mı?

mustafaerbay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar anakartım B460M PRO ve bir M.2 SSD alınır mı diye düşünüyorum.
Bütçem 500-600 dür sizden M.2 SSD önerisi bekliyorum anakartıma uygun olacak şekilde. Teşekkürler.
Piyasada M.2 SSD'lerin farklı formları varmış herhalde benim anakartıma uygun olanı nasıl anlarım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
M.2 SSD'lerin boyutu değişiklik gösterebiliyor. Ama piyasadaki M2. SSD'lerin neredeyse hepsi 2280 standardında, yani anakartınız ile uyumlu.

Bütçe artarsa;

Artmazsa;

M.2 SSD'lerin boyutu değişiklik gösterebiliyor. Ama piyasadaki M2. SSD'lerin neredeyse hepsi 2280 standardında, yani anakartınız ile uyumlu.

Bütçe artarsa;

Artmazsa;

Crucial olan fiyat olarak uygun gibi iyi bir markaya da benziyor büyük ihtimal tercihim ondan yana olacak ama bir şey sormak isterim.
Bu piyasadaki M.2 SSD'lerin bazılarında ucunda 3'e ayrılmış şekilde geliyor diğerlerinde yani attıklarınızda ise 2 ucu var bendekinde (anakartta) 2 uç var yani hepsine uyar değil mi bir sıkıntı yaşamam inşallah

Crucial olan fiyat olarak uygun gibi iyi bir markaya da benziyor büyük ihtimal tercihim ondan yana olacak ama bir şey sormak isterim.
Bu piyasadaki M.2 SSD'lerin bazılarında ucunda 3'e ayrılmış şekilde geliyor diğerlerinde yani attıklarınız da ise 2 ucu var benimkinde (anakartta) 2 uç var yani hepsine uyar değil mi bir sıkıntı yaşamam inşallah.
Hiç bir sıkıntı yaşamazsınız, merak etmeyin.

Geri
Yukarı