B787, B777X, A350, A330 Pencere Boyutları

Ayrıca o kadar büyük pencere nasıl oluyor da uçağın yapısal bütünlüğünü bozmuyor?
787 ve 777'yi hiç yakından gördün mü? Bu pencere boyutları, gövdenin yanında karınca kalıyor Yapısal bütünlüğü etkileyecek seviyede değiller. Pencereler arasındaki mesafe ekstra güçlendirildiğinden etkileyemiyor yani.

Birazcık 7075 alaşımı işi çözüyor yani Airbus neden A350 gibi bir uçakta bu kadar cimrilik yapmış, asil soru bu bence

Sürekli 737 ve A320'ye bindiğim için hiç göremedim şu uçakları En azından kalabalık olmuyor girişi çıkışı.

Ankara-Antalya arası gidiş dönüş 300 TL'den başlıyor yaz sezonunda. O da Pegasus. THY 500'den başlıyor.

787 pencerelerinde karartma yapılabiliyor sanırım. Ona rağmen yan tarafta izlediğimi göremiyorum ya da uyuyamıyorum deyip pencereleri kapatmanı isteyecek birileri çıkacaktır. Pencereler kapaksızdır umarım yoksa çok tartışma çıkar.

Ulan Airbus, ulan Airbus İnsan gibi yapsana şu pencereleri düzgünce izlesin insanlar gökyüzünü. Hele şu A330'a bak, utanmasa kapı deliği koyacak neredeyse Bak Boeing'e, Full HD ekran gibi maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…