BaBaLa TV Mevzular Açık Mikrofon'un yeni konuğu Cem Uzan

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Oğuzhan Uğur'un yaptığı Mevzular Açık Mikrofon'un Perşembe günü yayınlanacak olan bölümüne ait fragman yayınlandı, yeni konuk Cem Uzan.

Fragman:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tür programları çok izlemek istiyorum ama aşırı uzun bence daha kısa ve öz olmalı bu tür şeyler.

Adamım Nokia'yı ve motorolayı batıran adam.

Bu tür programları çok izlemek istiyorum ama aşırı uzun bence daha kısa ve öz olmalı bu tür şeyler.
Kısa öz olduktan sonra bir anlamı yok ki. Emin olun sorulan sorular dışında sizinde sormak istediğiniz sorular oluyor, keşke sorsalar diyorsunuz yani süre yetmiyor bile.

Malum kişinin bu tarz bir programa çıkmayacağını biliyorum fakat yine de bir umut.

Kısa öz olduktan sonra bir anlamı yok ki. Emin olun sorulan sorular dışında sizinde sormak istediğiniz sorular oluyor, keşke sorsalar diyorsunuz.
Belki önyargılı olabilirim bir ara Ümit Özdağ ile olan programı izlemeye çalışacağım, umarım o güç gelir bana.

Malum kişinin bu tarz bir programa çıkmayacağını biliyorum fakat yine de bir umut.
Maksimum ona yakın bir isim çıkar kendisinin direkt çıkacağını sanmam, ona yakın bir isim çıkar mı ondan bile emin değilim.

Tüm bölümleri izliyorum siyaseti takip ediyorum ama hiçbir şeyin değişmeyeceğini düşünmekte acı veriyor. Sorular bile türk halkının fanatikliğini gösteriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…