Babam sürekli kavga çıkartıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar babam son 1 yılda falan aşırı derecede kavga çıkartmaya başladı annem a dese kavga b dese kavga çıkartıyor artık. Kavgalarında şiddet veya küfür kullanmıyor fakat annemin kalbini kırıyor devamlı çok sert konuşuyor. Şiddet kullanmasa bile kavgalarını o kadar arttırdı ki polisi arayasım geliyor artık. Halam başka tanımadığı adamlarla bir şeyler yaşamış üstelik adam evliymiş annemde bunu biliyor o evli olan adamın akrabası da halamın tüm tanıdıklarını bulup mesaj attı buna dair konu açmıştım önceden. Babam bu olaydan sonra artık kardeşinin yaptığı pislikleri annemin bildiğinden midir bilmiyorum her şeyden kavga çıkartıyor (babamda o mesajdan sonra öğrendi halamın yaptıklarını). Üstelik küçükte bir kardeşim var oda araya sürekli kavga mazereti atıyor. Babam geldiğinde tırnağım ağrıyor ayağım ağrıyor gibi şeyler söyleyip babamı anneme karşı kızdırıyor ara sıra. Kasıtlı yapmıyor tabii küçük fakat kavgayı fitillendiriyor sürekli. Bu halamın yaptığı olaydan mıdır tam emin değilim fakat kavgalar o mesajdan sonra artmaya başladı. Ne yapmam lazım artık ben korkuyorum annem yerine lütfen bir şeyler önerin.
Karışma eğer şiddete başvurursa polise haber ver korkma çekinme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı