Back 4 Blood dürbün açılmıyor

teeko

Femtopat
Daha fazla  
Herhangi bir silahta sağ tık bastığımda dürbün acılmıyor her yerden baktım sorunu bulamadım yardımcı olabılır mısınız?

Ona uygun deck yapman lazım bazı kartlar dürbün görüşünü kapatıyor.

İstediğim decki nasıl aktıf edebılırım.

ESC basıp decks kısmına gelip türkçesi (desteler) oradan hikaye desteleri kısmına gelip 15 tane kart seçip kaydete basıyorsun sonra hikayeyi oynarken o kaydettiğin desteyi seçiyorsun.

Dürbünü açamadığım decki bulamadım.

ESC basıp decks kısmına gelip türkçesi (desteler) oradan hikaye desteleri kısmına gelip 15 tane kart seçip kaydete basıyorsun sonra hikayeyi oynarken o kaydettiğin desteyi seçiyorsun.

Altında kırmızı olarak böyle yazan kartları seçmeyeceksin (disables: Aim down sights) türkçesi dürbün görüşü devre dışı. Dahada yapamıyorsan ekran görüntüsü at halledelim.

Altında kırmızı olarak böyle yazan kartları seçmeyeceksin (disables: Aim down sights) türkçesi dürbün görüşü devre dışı. Dahada yapamıyorsan ekran görüntüsü at halledelim.

Şu kart kapatıyor nasıl çıkaracağım.

Dosya Ekleri

• Back 4 Blood Screenshot 2023.11.25 - 17.23.22.62.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 93
Öncelikle o deste default yani varsayılan olarak gelen deste senin yeni deste oluşturup göreve yeniden başlaman lazım yeni desteyi kullanman için.

Öncelikle o deste default yani varsayılan olarak gelen deste senin yeni deste oluşturup göreve yeniden başlaman lazım yeni desteyi kullanman için.

Hikaye modunda oynuyorum hikayeye en baştan mı başlamam gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…