Steam Back 4 Blood Ultimate Edition aldım ama DLC'leri de verdi

Aspendos34

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nitro 5 AN515-57-5093
Yaz indiriminde 79,80 TL'ye Back 4 Blood Ultimate aldım Steam'den, normalde bunu aldıktan sonra da DLC'leri alacaktım ama bir baktım DLC'leri de almış Ultimate'yle beraber gelmiş bu bir hata sonucu mu oldu yoksa Ultimate'ye DLC'ler de dahildi de benim mi gözümden kaçtı ben dahil değildi diye biliyordum.

Yaz indiriminde 79,80 TL'ye Back 4 Blood Ultimate aldım Steam'den, normalde bunu aldıktan sonra da DLC'leri alacaktım ama bir baktım DLC'leri de almış Ultimate'yle beraber gelmiş bu bir hata sonucu mu oldu yoksa Ultimate'ye DLC'ler de dahildi de benim mi gözümden kaçtı ben dahil değildi diye biliyordum.
DLC'ler de dahil Ultimate versiyona.
Back 4 Blood: Ultimate Edition satın al ve şunları elde et:

• Ana Oyun
• Yıllık Paso: Yeni Hikâye, Oynanabilir Karakterler, Özel Mutasyon Geçirmiş Ridden içeren üç yeni indirilebilir içerik ve daha fazlası
• 4 Savaş Görmüş Karakter Görünüm Paketi
• Oyun içi ek dijital ögeler: Nadir Bayrak, Amblem, Sprey, Unvan

Ultimate versiyonunda DLC'ler dahil.

Sürümlerin olayı o zaten, genelde en yüksek sürüm en çok DLC'leri verir.

Teşekkür ederim.

Bu oyun standart versiyonu 40 TL'ye alınır mı? Ve solo da oynanıyor mu?

Daha indiriyor hocam indirdiğinde haber ederim.

Bu oyun standart versiyonu 40 TL'ye alınır mı? Ve solo da oynanıyor mu?

Solo oynanıyor yani solodan kastın sen tek olursun diğerleri bot olur oynarsın, normal multiplayerde başka insanlarla Online oynanıyor illa kendi arkadaşların olmak zorunda değil lobbyde adam bulunuyor yani.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı